Náš tým

MVDr. Josef Barchánek

Praha

Králův Dvůr

MVDr. Josef Barchánek

Praxi vykonává od roku: 1990
Zaměření: chirurgie , ortopedie, rentgenologie
mail barchanek@veterina-andel.cz

Práce a rodina jsou mu vším, zbyde-li trochu času ve zcela nabitém programu, relaxuje na golfu se svými přáteli.

Spoluzakladatel VK Anděl a motor všeho dění. Neustále se snaží posouvat úroveň veterinární praxe na naší klinice kupředu, vnášet nové metody, poznatky a přístupy do praxe, tak abychom poskytovali služby na maxinálně možné úrovni a mohli si za svou práci ručit.

Bravůrní chirurg a ortoped s témeř dvacetiletou praxí na operačních sálech a snahou se permanentně v oboru vzdělávat. Jeho um a preciznost je zárukou zvládnutí složitých zákroků a kritických situací při chirurgických výkonech – tím se jednoznačně vymezuje vůči většině.


MVDr. Václav Mráz

Praha

Králův Dvůr

MVDr. Václav Mráz

Praxi vykonává od roku: 1990
Zaměření: kardiologie, interní medicína, sonografie, endokrinologie
mail vaclav@veterina-andel.cz

Jeden ze spoluzakladatelů VK Anděl s mnohaletou praxí.

Charismatický lékař, vždy klidný a rozvážný, který díky svým znalostem a zkušenostem dokáže rychle odhalit a léčit příčinu problému a nejen jeho příznaky.

Jeho otevřená povaha, patřičný nadhled a smysl pro realitu mu pomáhají jasně určit, co je v danou chvíli důležité.


MVDr. Monika Čížková

Praha

MVDr. Monika Čížková

Praxi vykonává od roku: 1992
Zaměření: homeopatie, interní medicína

K charakteristice naší milé paní doktorky zcela postačí citovat: "Tím, že pracuji mezi „Anděly“, se mi splnily hned 2 sny. Ten 1. je z dětství – už jako malá jsem tahala domů kdejakou zatoulanou kočku nebo psa. Láska ke zvířatům a chtění jim pomáhat mě dovedla až ke studiu veteriny. Ten 2. sen se mi splnil před pár lety, když jsem po relativně dlouhé době, kdy jsem místo o zvířata pečovala o syny Jakuba a Jonáše, dostala od dr. Barchánka a dr. Mráze nabídku vrátit se k práci, kterou mám moc ráda a která mi přináší radost. To, že nabídka přišla právě z kliniky Anděl, vnímám trochu symbolicky, protože vím, že jsou i věci neviditelné, které jsou pro mě důležitější, než ty hmotné. Ve volných chvílích jsem ráda se svými blízkými, chodím do přírody, pracuji na naší chatě na Vysočině, poslouchám hudbu. Doma nám dělají společnosti fenky Fifi a Ori, kocouři Vojtěch a Tom a suchozemská želva Charlota".


osoba

Králův Dvůr

MVDr. Hana Zatloukalová

Praxi vykonává od roku: 2002

Odborně velmi zdatná, lidsky příjemná a usměvavá. Pravidelně se účastní odborných seminářů. Jejími koníčky jsou rodina, cyklistika, turistika, příroda, hudba.


osoba

Králův Dvůr

Terezie Kopecká

Zaměření: sestřička


osoba

Praha

Hana Hanzelová

Zaměření: sestřička